Print this page

Podvodni hokej - "X. Hullamkup 2010. Pecs" RC Osijek i UPS Osijek osvojili 4 mjesto

Zajedničke snage Ronilačkog centra Osijek i Udruge podvodnih sportova Osijek su na jubilarnom međunarodnom turniru u podvodnom hokeju "X. Hullamkup 2010. Pecs" osvojile odlično 4. mjesto. U konkurenciji 10 ekipa iz Madžarske, Slovenije, Srbije i Hrvatske kombinirana selekcija RC Osijek i UPS Osijek u sastavu Josip Pavošević, Igor Gal, Bojan Račimorski, Igor Špoljarić, Marko Čulin, Andrijica Salopek, Domagoj Kretić i Robert Štrbik ostvarila je zavidnih 6 pobjeda u 9 utakmica.

U napetoj utakmici za 3. mjesto Osječani su izgubili od ekipe Calypso iz Beograda sa 1:0. U finalu su snage odmjerile ekipa Piranhe iz Pečuha i Pest iz Budimpešte, na kraju su ipak slavili domaćini.

Na ovom turniru po prvi puta izvan granica lijepe naše nastupila je i ekipa Siscie iz Siska. Navedeni uspjeh je sjajan uvod u predstojeći završni turnir Kupa Hrvatske i otvoreno prvenstvo Hrvatske u podvodnom hokeju koji će se održati u Bizovcu u studenom ove godine.